DOŚWIADCZENIE, KTÓRE WIDAĆ

PROFESJONALIM NA KAŻDYM ETAPIE

Work Group to spółka, którą tworzą ludzie mocno zorientowani na cel. Pasjonaci, którzy dzięki swoim doświadczeniom i pracowitości potrafią wykonać szybko i dokładnie powierzone zadanie.

Z rynkiem nieruchomości związani jesteśmy od 1999 roku. Mamy mocno ugruntowaną pozycję w sektorze usług budowlanych. Przez ten czas wykonaliśmy niezliczoną ilość realizacji w zakresie fit out. Mamy na swoim koncie liczne aranżacje wnętrz oraz oraz remonty biur, powierzchni handlowych i restauracji. To pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia, popartego wieloletnią praktyką. Zadowolenie klienta ma dla nas znaczenie priorytetowe, ale też z każdego ukończonego projektu czerpiemy ogromną osobistą satysfakcję.

Dzięki nabytemu doświadczeniu proponujemy tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Znamy się na tym, co robimy, dlatego materiały na których pracujemy są starannie wyselekcjonowane i dopasowane do każdego projektu. Nasze prace wyróżniają się niespotykaną starannością, kreatywnością oraz nieszablonowym podejściem. Terminowość to nasz znak firmowy.

ZESPÓŁ TWORZĄ

Radosław Ornafa
Dyrektor Zarządzający

Od 15 lat w branży budowlanej, z rynkiem nieruchomości związany od 20 lat.
Realizował duże inwestycje developerskie na terenie całego kraju.
Jego zadanie to rozwój firmy, odpowiada za przygotowanie każdej inwestycji.
Lubi wędrówki po górach i jazdę na rowerze. Jego pasją jest historia i prowadzenie firmy.

Piotr Jakubowski
Dyrektor Operacyjny

Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu procesów inwestycyjnych oraz doświadczenie w nadzorowaniu robót konstrukcyjno – budowlanych. Jest odpowiedzialny za proces negocjacyjny z Inwestorami.
Wolny czas spędza aktywnie. Sport to jego pasja, zwłaszcza żeglarstwo i piłka nożna.

Grzegorz Mejer
Dyrektor Techniczny

Swoje doświadczenie  w sektorze usług remontowych zdobywał  za granicą . Jego  zakres odpowiedzialności dotyczy przede wszystkim bezpośredniego nadzoru nad pracami inwestycyjnymi. Pasjonat ogrodnictwa i motoryzacji. W wolnych chwilach uwielbia majsterkować.