POWIERZCHNIE BIUROWE

DESIGN I ERGONOMIA

Odpowiednio zaaranżowane i wyposażone biuro to nie tylko troska o wizerunek firmy, ale przede wszystkim inwestycja w komfort pracowników. Wiemy jak sprawić, by przestrzeń biurowa spełniała oczekiwania Inwestora.

Naszą pracę rozpoczynamy od wizji lokalnej i uzgodnienia zakresu wykonawstwa. Jesteśmy gotowi wykonać projekt wnętrza uwzględniający potrzeby funkcjonalne i estetyczne przedstawione przez Klienta. Wykonujemy projekty instalacji branżowych i kompletny projekt wykonawczy na bazie, którego zostaną przeprowadzone prace realizacyjne. Na etapie projektowania przedstawiamy też propozycję mebli, oświetlenia i wyposażenia całego biura.

Nasze ekipy wykonawcze to zespół profesjonalistów, którzy dbają o każdy detal. Wykonujemy prace budowlano-techniczne na najwyższym poziomie. Stawiamy ściany działowe, montujemy podwieszane sufity, przeprowadzamy instalacje lub modernizacje instalacji sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych. Nadzorujemy prace ekip podwykonawczych specjalizujących się w instalacjach przeciwpożarowych i zabezpieczeniach budynku. Naszą przewagą jest kompleksowość.

Wykonujemy powierzchnie różnego typu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić prace w całości powierzchni biurowej, w tym recepcji, salach konferencyjnych, gabinetach, open space, czy częściach wspólnych biurowców.